11 Mart 2010

Pazar akşamı ne mi yaptım ? Geç oldu biraz diymi :(* Pazar akşamı ne mi yaptım ? çok geç oldu diymi blög :(ama anlatayım Oscara doğru giderken bol eleştirili Ntv izledim , arada Paris e bağlanıp Ece SÜKAN ve PARİS daha ne olsun gözümü kapatıp kendimi orda hissetmek süperdi doğrusu :) Vogue hayatımıza hızlı girdi , Oscar günü :) ama malesef Oscar törenini izlemeye uyku müsade etmesede pazar gecesi keyifliydi.


* Pazar günü ise Arnavutköy Ali Baba balıkçısına ziyaret , güneş çekilince üşüyüp doğruca istikamet Cihangir esnaf lokantası olan Konak ve ardından KAKTÜS kafede kedili fincanlar , kucağımdaki kedicik + sohbetle birlikte içitiğimiz kahve ve günün sonu ev ve Oscar gecesi :)))
---------------------------------------------------------------------------------------
* Sunday evening what do i do ? Too late blog :( but to tell Oscar plently of criticism when i watched with NTV , search and connect in Paris and Ece SUKAN more what my eyes close and i feel there was indeed super :) Vogue quikly entered our lives , Oscar day :) sleep to watch the Oscar ceremony ,but unfortunately the market not be allowed on the night was enjoyable.

* On Sunday , The Arnavutköy Ali Baba visits a fishing .Sun and cold when taken straight direction Cihangir Konak Restaurant trades , and then the mansion Kaktüs Cafe cup of coffee with the cat + cats in my lap with instant coffee and we drink and the end of the day Oscar night :)

Hiç yorum yok: